• Mitt medlemskap
  • Nettstedskart
  • Presserom
  • English
  •  

Søk



Styret i Arbeid & Inkludering

Publisert 14.09.16 av Baard Fiksdal

Det nye styret i Arbeid & Inkludering (2016-17) er som følger:

styret

Petter Refsnes,styreleder
Origod AS
Pb. 274, 6902 Florø
Telefon: 57 75 21 43
Mobil: 918 08 644
Epost: petter.refsnes@origod.no

Steinar Karlstrøm, nestleder
Aksis AS
Pb. 1061, 9503 ALTA
Telefon: 99556260
Mobil: 977 61 960
E-post: steinar.karlstrom@aksis.no

Tao Seim 
Vesterålsprodukter AS
Langbakkveien 24, 8406 Sortland
Telefon: 76 11 28 80
Mobil: 477 55 214
Epost: tao.seim@vesteralsprodukter.no

Hege Karete Hamre
Furene AS
Furene 10, 6105 Volda
Telefon: 70 07 48 50
Mobil: 416 28 339
Epost: hege.karete.hamre@furene.no

Thor Fjellvang
GREP Grenland AS
Postboks 1704, 3998 Porsgrunn
Telefon: 35 51 63 00
Mobil: 930 25 025
Epost: thor.fjellvang@grepgrenland.no

Gunn Berthelsen
Deltagruppen AS
Pb. 194, 1801 Askim
Telefon: 69 81 74 00
Mobil: 957 35 656
Epost: gunn@deltagruppen.no

Erik Lundbekk
Hadelandprodukter AS
Mohagasvingen 8, 2770 Jaren
Telefon: 613 39 500
Mobil: 908 88 911
Epost: erikl@hapro.no

Som ekstern styrerepresentant ble Generalsekretær Lilly Ann Elvestad i Funksjonshemmedes fellesorganisasjon (FFO) valgt.

Vararepresentanter til styret er:
vara: Per Olav Myrstad, Astero AS (Distrikt Nord-vest)
vara: Trond Ivar Vestre, Fretex Norge AS
vara: Birte Nilsen, Opero AS (Distrikt Vest)

Verktøylinje