NHO Service

Innhold

Styret i NHO Service

Styret i NHO Service er som følger:

Maalfrid Brath (leder)
Bemanningsbransjen
Manpower AS, Pb. 2506,
Solli, 0202 Oslo
Tlf.: 22 01 80 00 - Mobil: 928 69 515
Epost:   maalfrid.brath@manpower.no

Peter Wesenberg (nestleder)
Sikkerhetsbransjen
NOKAS Verditransport AS, Pb. 384, Økern, 0513 Oslo
Tlf. 22 31 73 00 Mobil: 905 23 970
Epost: peter.wesenberg@nokas.com

Tom Tollefsen
Styremedlem - Renholdsbransjen
ISS Norge AS, Pb. 132, Økern, 0509 Oslo
Tlf: 22 88 50 00 - Mobil: 400 11 600
Epost: tom.tollefsen@iss.no

Christian Fredrik Moe
Styremedlem -Renholdsbransjen
2clean AS, Hovfaret 4, 0275 Oslo
Tlf.: 48 08 04 00 - Mobil: 480 80 404
Epost: christian@2clean.no

Petter Refsnes
Styremedlem - Arbeid og Inkludering
Origod AS, Pb. 274, 6901 Florø
Tlf: 57 75 21 43 - Mobil: 918 08 644
Epost: petter.refsnes@origod.no

Sven Thure Øberg
Styremedlem - Arbeid og Inkludering
Helgeland Industrier AS, Ytterøra 9, 8651 Mosjøen
Tlf.: 75 11 10 50 - Mobil: 905 90 142
Epost: sven.thure@helgeland-industrier.no

Per Christian Johansen
Styremedlem - Bemanningsbransjen
Centric Care AS, Pb. 198, Sentrum, 0102 Oslo
Tlf.: 02360 - Mobil: 926 56 779
Epost: per.christian.johansen@centric.eu

Martin Holmen,
Styremedlem - Sikkerhetsbransjen
Securitas AS, Pb. 35, Grønland, 0133 Oslo
Tlf.: 23 03 88 00 - Mobil: 908 60 455
Epost: martin.holmen@securitas.no

Trude Wester
Styremedlem - Helse og Velferd - Hjemmetjenester Privat Omsorg Nord AS, Strandveien 106, 9006 Tromsø
Tlf.: 406 22 364 - Mobil: 901 56 964
E-post: trudew@privat-omsorg.no

Arve Lund
Styremedlem - Hele og Velferd - Barn og Ungdom
BOenheten AS, Waldemar Thranes g 6 B, 0171 Oslo
Mobil: 922 671 60
Epost: arve@boenheten.no

Tom Valen Pettersen
Styremedlem - Drift - Kantiner
Sodexo AS, Boks 322, Økern, 0511 Oslo
Ttl.: 22 08 91 00 - Mobil959 34 477
Epost: tom.pettersen@sodexo.com

Kathinka Friis-Møller
Styremedlem - Drift - FM
Compass Group, Pb. 74, 1371 Asker
Tlf. 66 77 62 80 Mobil: 950 37 842
Epost: kfm@compass-group.no

VARA:
Lena Owrum Vonka
Vara - Bemanningsbransjen (MB)
Lenas HelsePersonell AS, Pilestredet 17, 0164 Oslo
Tlf..: 22 99 94 99 - Mobil: 909 17 616
E-post: lena@lenas.no

Espen Hem Jakobsen
Vara - Bemanningsbransjen (PCJ)
Jozone AS, Pb. 4542, Nydalen, 0404 Oslo
Tlf.: 21 52 64 11- Mobil: 909 81 267
E-post:   espen@jobzone.no

Per Olav Myrstad
Vara 1 - Arbeid og Inkludering

Astero AS, Marsveien 4, Boks 1023, 6403 Molde
Mobil: 992 74 750
Epost: per.olav@astero.no

Gunn Berthelsen
Vara 2 - Arbeid og Inkludering
Deltagruppen AS, Boks 194, 1801 Askim
Tlf.: 
69 81 74 00 - Mobil: 957 35 656
Epost: gunn@deltagruppen.no

Marianne U. Knapstad
Vara - Renholdsbransjen (Chr.F.M)
BB ServiceSystem SF AS, Pb. 81, 6901 Florø
Tlf.: 97 16 70 00 - Mobil: 971 63 888
Epost: marianne@bbgruppen.no

Rune Monsen
Vara - Renholdsbransjen (TT)
Toma AS, Janaflaten 30, 5179 Godvik
Tlf.: 55 59 87 00 -  Mobil: 928 41 214
Epost:   
rune.monsen@toma.no

Vidar Berg
Vara 1 - Sikkerhetsbransjen
NOKAS AS, Postboks 394, Økern, 0513 Oslo
Tlf.: 22 95 35 10 - Mobil: 930 12 000
Epost: vidar.berg@nokas.no

Dorothy Billett
Vara 2 - Sikkerhetsbransjen
Securitas Transport Aviation Security AS.
Pb. 35, Grønland, 0187 Oslo
Tlf.: 02452 - Mobil: 934 62 680
Epost. dorothy.billett@securitas.no

Mona Vangsnes Lien
Vara - Helse og Velferd Barn og Ungdom (AL)
Løft AS, Kilengaten 1, 3117 Tønsberg 
Mobil:    481 29 795
E-post:  mona.lien@human,care.no


Fra administrasjonen møter:
Anne-Cecilie Kaltenborn adm. dir. 
E-post: ack@nhoservice.no
Dir. nr: 23 08 86 51
Mobil: 917 02 307

 

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!