NHO Service

Innhold

Styret i NHO Service og Handel

Styret i NHO Service og Handel er som følger:

Maalfrid Brath (leder)
Bemanning og Rekruttering
Manpower AS, Pb. 2506, Solli, 0202 Oslo
Tlf.: 22 01 80 00 - Mobil: 928 69 515
Epost: maalfrid.brath@manpowergroup.no


Tom Kristiansen
(nestleder)
Handel
Rema Franchise Norge AS
Boks 6228, Etterstad, O605 Oslo
Telf.: 24 09 85 00 - Mobil: 913 73 480
Epost: tom.kristiansen@rema.no 

Tom Tollefsen (styremedlem)
Renhold og Eiendomsservice
ISS Norge AS, Pb. 132, Økern, 0509 Oslo
Tlf: 22 88 50 00 - Mobil: 400 11 600
Epost: tom.tollefsen@iss.no

Trude Wester (styremedlem)
Helse og Velferd - Hjemmetjenester
Privat Omsorg Nord AS, Strandveien 106, 9006 Tromsø
Tlf.: 406 22 364 - Mobil: 901 56 964
Epost: trudew@privat-omsorg.no

Kathinka Friis-Møller (styremedlem)
Forvaltning, drift og vedlikehold (FDV)
Compass Group, Pb. 74, 1371 Asker
Mobil: 950 37 842
Epostkfm@compass-group.no

Dorothy Billett (styremedlem)
Sikkerhet og Beredskap
Securitas Transport Aviation Security AS.
Pb. 35, Grønland, 0187 Oslo
Tlf.: 02452 - Mobil: 934 62 680
Epost: dorothy.billett@securitas.no

Petter Refsnes (styremedlem)
Arbeid og Inkludering
Origod AS, Pb. 274, 6901 Florø
Tlf: 57 75 21 43 - Mobil: 918 08 644
Epost: petter.refsnes@origod.no

Edel Kristin Teige (styremedlem)
NFVB
ET Hårstudio AS, Åsane Storsenter 40, 5116 Ulset
Mobil: 915 04 786
Epost: edel@ethaarstudio.no

Arve Lund (styremedlem)
Hele og Velferd - Barn og Ungdom
Olivia BOenheten AS, Waldemar Thranes g 6 B, 0171 Oslo
Mobil: 922 671 60
Epost: arve@boenheten.no

Per Christian Johansen (styremedlem)
Bemanningsbransjen
Centric Nordic Holding AS, Pb. 198, Sentrum, 0102 Oslo
Tlf.: 02360 - Mobil: 926 56 779
Epost: per.christian.johansen@centric.eu

Tom Valen Pettersen (styremedlem)
Forvaltning, drift og vedlikehold (FDV)
Sodexo AS, Boks 322, Økern, 0511 Oslo
Ttl.: 22 08 91 00 - Mobil: 959 34 477 
Epost: tom.pettersen@sodexo.com

Peter Wesenberg (styremedlem)
Sikkerhet og Beredskap
NOKAS Verdihåndtering AS, Pb. 384, Økern, 0513 Oslo
Tlf. 22 31 73 00 - Mobil: 905 23 970 E
post: peter.wesenberg@nokas.com

Christian Fredrik Moe (vara)
Renhold og Eiendomsservice
2clean AS, Hovfaret 4, 0275 Oslo
Tlf.: 48 08 04 00 - Mobil: 480 80 404
Epost: christian@2clean.no

Liv Tveter (vara)
Forvaltning, drift og vedlikehold (FDV)
Kinnarps AS, Boks 93, 1322 Østerås.
Mobil: 909 20 001
Epost: liv.tveter@kinnarps.no

Tore Staveland (vara)
Sikkerhet og Beredskap
Verisure AS, Drammensveien 175,  0277 Oslo 
Mobil: 400 10 130 Epost: tore.staveland@verisure.no

Ingebjørg Tollnes
(vara)
Handel
Komplett Services AS, Boks 2094, 3202 Sandefjord
Mobil:91 54 49 99 
Epost: ingebjorg.tollnes@komplett.com

Nina Torp Høisæter (vara)
Helse og Velferd
Aberia Healthcare AS,  Ekholtv. 114, 1526 Moss
Mobil: 982 22 517
Epost: nina@aberia.no

Lena Owrum Vonka (vara)
Bemanning og Rekruttering
Lenas HelsePersonell AS, Pilestredet 17, 0164 Oslo
Tlf.: 22 99 94 99 Mobil: 909 17 616
E-post: lena@lenas.no

Sven Thure Øberg (vara)
Arbeid og Inkludering
Helgeland Industrier AS, Ytterøra 9, 8651 Mosjøen
Tlf.: 75 11 10 50 Mobil: 905 90 142
Epost: sven.thure@helgeland-industrier.no

Espen Sævold (vara)
NFVB
Visit Your Hair AS, Boks 408 Marken, 5832 Bergen
Mobil: 924 27 872
Epost: espen@visit.no

Fra administrasjonen møter:
Anne-Cecilie Kaltenborn (adm. dir.) 
Dir. nr: 23 08 86 51 - Mobil: 917 02 307
E-post: ack@nhoservice.no

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Fortell oss hva du leter etter og gi oss dine innspill! Hvis du oppgir e-post, kan vi kontakte deg ved behov. Vi kan dessverre ikke besvare alle henvendelser, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre.

Takk for tilbakemeldingen!

Takk for tilbakemeldingen!